DRAMATICKÝ KURZ PRE DOSPELÝCH – KURZ ROZVOJA OSOBNOSTI / OD 05. OKTÓBRA OTVÁRAME NOVÚ SKUPINU / PLNE OBSADENÉ

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o Dramatické kurzy / Kurzy rozvoja osobnosti, preto vám s radosťou oznamujeme, že pre vás otvárame registráciu do novej skupiny pre začiatočníkov, ktorá sa rozbehne 05. OKTÓBRA 2021.

Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti

Pre veľký záujem otvárame 05. OKTÓBRA 2021 (utorok) novú skupinu!

Trvanie kurzu: 3,5 mesiacov – 14 stretnutí ( každý týždeň v utorok od 17.30 do 19.30 )

Slávnostný záver kurzu: 18. januára 2021 (utorok) o 19.00 hod

Dramatický kurz nie len pre tých, ktorí sa chcú stať umelcami…

CHCEŠ SPOZNAŤ SÁM SEBA? CHCEŠ BYŤ HERCOM? CHCEŠ SA ZLEPŠIŤ V KOMUNIKÁCII? ALEBO LEN CHCEŠ NETRADIČNE TRÁVIŤ SVOJE VOĽNÉ CHVÍLE V DIVADELNOM PROSTREDÍ S PRÍJEMNÝMI ĽUĎMI? OD 05. OKTÓBRA MÔŽEŠ V DIVADLE METEORIT POČAS 3,5 MESIACOV TOTO VŠETKO ZAŽIŤ!

V Medzinárodnom divadle Meteorit úspešne prebiehajú už deviaty rok Kurzy rozvoja osobnosti – Dramatické kurzy pre dospelých. Kurzy počas deviatich rokov absolvovalo viac ako 2200 frekventantov.

Pre veľký záujem od 05. októbra 2021 otvárame novú skupinu pre záujemcov o Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti.

Odporúčaná veková kategória: od 18 rokov
(Horná veková kategória nie je ohraničená)

V kurze nie sú vítaní len ľudia, ktorí chcú v budúcnosti pracovať v divadle, vo filme alebo médiách, ale aj tí záujemcovia, ktorí by chceli v každodennom živote lepšie komunikovať, mať viac sebadôvery a rozvíjať svoje dispozície pre nadväzovanie spoločenských kontaktov.

Tí, čo neplánujú kariéru v spomínaných oblastiach, môžu rôznymi cvičeniami rozvíjať svoje komunikačné schopnosti, sebadôveru a schopnosť prispôsobiť sa, pričom cviky sú vždy individuálne prispôsobené účastníkom kurzu. Priateľská a nápomocná atmosféra na kurze garantuje vývin, ktorý v zamestnaní i mimo neho vás iste povedie k úspechu. Práca na kurze môže byť prvým krokom na ceste k sebapoznaniu. Na záver kurzu v spolupráci s jeho účastníkmi uvedieme spoločne divadelnú hru.

Vedúci kurzu: Róbert Csontos, herec-režisér

Lektor na pohyb: Anna Gulyás (choreograf, tanečný umelec / Budapešť)

Začiatok kurzu: 05. OKTÓBRA 2021 (utorok) o 17.30 hod
Trvanie kurzu: 3,5 mesiacov – 14 stretnutí (týždenne 14x 2 hodiny, každý týždeň v UTOROK od 17.30 do 19.30 hod, Slávnostný záver kurzu: 18. januára 2021 (utorok) o 19.00 hod

Odporúčaná veková kategória: od 18 rokov

Účastnícky poplatok: 340,- EUR ( na celé trvanie kurzu )

Registrácia je možná na e-mailovej adrese: ticket@festivalmeteorit.com

Do poznámky prosíme uviesť: kurz október 2021

Uhradený registračný poplatok je nevratný.

V prípade, že sa neviete kurzu zúčastniť z akéhokoľvek dôvodu, môžete kurz presunúť na nasledovný možný termín, kde vás bez problémov preregistrujeme.

(POZOR! KURZ 28. decembra a 04. januára sa kvôli Vianočným a Novoročným sviatkom nekoná)

Bližšie informácie ochotne poskytneme na
telefónnom čísle: 0907 132 616

korok