DRAMATICKÝ KURZ PRE DOSPELÝCH – KURZ ROZVOJA OSOBNOSTI / OD 12. APRÍLA OTVÁRAME NOVÚ SKUPINU / REGISTRÁCIA OTVORENÁ

REGISTRÁCIA DO NOVEJ SKUPINY DRAMATICKÉHO KURZU / KURZU ROZVOJA OSOBNOSTI PRE DOSPELÝCH JE  OTVORENÁ
Veľmi nás teší váš obrovský záujem o Dramatické kurzy / Kurzy rozvoja osobnosti, preto vám s radosťou oznamujeme, že pre vás otvárame registráciu do novej skupiny pre začiatočníkov, ktorá sa rozbehne 12. APRÍLA  2022.

Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti

Pre veľký záujem otvárame 12. APRÍLA  2022 (pondelok) novú skupinu!

Trvanie kurzu: 3 mesiace – 12 stretnutí ( každý týždeň utorok od 19.45 do 21.45 )

Slávnostný záver kurzu: 01. JÚLA  (piatok) o 19.00 hod

Dramatický kurz nie len pre tých, ktorí sa chcú stať umelcami…

CHCEŠ SPOZNAŤ SÁM SEBA? CHCEŠ BYŤ HERCOM? CHCEŠ SA ZLEPŠIŤ V KOMUNIKÁCII? ALEBO LEN CHCEŠ NETRADIČNE TRÁVIŤ SVOJE VOĽNÉ CHVÍLE V DIVADELNOM PROSTREDÍ S PRÍJEMNÝMI ĽUĎMI? OD 12. APRÍLA MÔŽEŠ V DIVADLE METEORIT POČAS 3 MESIACOV TOTO VŠETKO ZAŽIŤ!

V Medzinárodnom divadle Meteorit úspešne prebiehajú už deviaty rok Kurzy rozvoja osobnosti – Dramatické kurzy pre dospelých. Kurzy počas deviatich rokov absolvovalo viac ako 3000 frekventantov.

Pre veľký záujem od 12. apríla 2022 otvárame novú skupinu pre záujemcov o Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti.

Odporúčaná veková kategória: od 18 rokov
(Horná veková kategória nie je ohraničená)

V kurze nie sú vítaní len ľudia, ktorí chcú v budúcnosti pracovať v divadle, vo filme alebo médiách, ale aj tí záujemcovia, ktorí by chceli v každodennom živote lepšie komunikovať, mať viac sebadôvery a rozvíjať svoje dispozície pre nadväzovanie spoločenských kontaktov.

Tí, čo neplánujú kariéru v spomínaných oblastiach, môžu rôznymi cvičeniami rozvíjať svoje komunikačné schopnosti, sebadôveru a schopnosť prispôsobiť sa, pričom cviky sú vždy individuálne prispôsobené účastníkom kurzu. Priateľská a nápomocná atmosféra na kurze garantuje vývin, ktorý v zamestnaní i mimo neho vás iste povedie k úspechu. Práca na kurze môže byť prvým krokom na ceste k sebapoznaniu. Na záver kurzu v spolupráci s jeho účastníkmi uvedieme spoločne divadelnú hru.

Vedúci kurzu: Róbert Csontos, herec-režisér

Lektor pohybu: Anna Gulyás (choreograf, tanečný umelec / Budapešť)

Začiatok kurzu: 12. apríla  2022 (utorok) o 19.45hod
Trvanie kurzu: 3 mesiace – 12 stretnutí (týždenne 12 x 2 hodiny + slávnostný záver kurzu)  každý týždeň v UTOROK od 19.45 hod do 21.45 hod, Slávnostný záver kurzu sa koná PIATOK : 01. júla  2022  o 19.00 hod
Odporúčaná veková kategória: od 18 rokov

Účastnícky poplatok: 348,- EUR ( na celé trvanie kurzu )

Registrácia je možná na e-mailovej adrese: ticket@ festivalmeteorit.com

Do poznámky prosíme uviesť: kurz apríl 2022

Uhradený registračný poplatok je nevratný.

V prípade, že sa neviete kurzu zúčastniť z akéhokoľvek dôvodu, môžete kurz presunúť na nasledovný možný termín, kde vás bez problémov preregistrujeme.

Bližšie informácie ochotne poskytneme na
telefónnom čísle: 0907 132 616

korok