Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti / Pre veľký záujem otvárame 15. Septembra 2020 novú skupinu! / PLNE OBSADENÉ

PLNE OBSADENÉ!
Do novej skupiny sa môžete zaregistrovať TU :

Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti / Pre veľký záujem otvárame 24.NOVEMBRA 2020 POSLEDNÚ NOVÚ SKUPINU v tomto roku / Registrácia otvorená

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o Dramatické kurzy / Kurzy rozvoja osobnosti, preto vám s radosťou oznamujeme, že pre vás otvárame registráciu do novej skupiny pre začiatočníkov, ktorá sa rozbehne v SEPTEMBRI.

Tešíme sa na každého z vás!

Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti

Pre veľký záujem otvárame 15. SEPTEMBRA 2020 (utorok) novú skupinu!

Trvanie kurzu: 3 mesiace – 12 stretnutí (týždenne 1 x 2 hodiny, každý týždeň v utorok od 17.30 do 19.30)

Slávnostný záver kurzu: 01. DECEMBRA (utorok) o 19.30 hod

Dramatický kurz nie len pre tých, ktorí sa chcú stať umelcami…
CHCEŠ SPOZNAŤ SÁM SEBA? CHCEŠ BYŤ HERCOM? CHCEŠ SA ZLEPŠIŤ V KOMUNIKÁCII? ALEBO LEN CHCEŠ NETRADIČNE TRÁVIŤ SVOJE VOĽNÉ CHVÍLE V DIVADELNOM PROSTREDÍ S PRÍJEMNÝMI ĽUĎMI? OD 15. SEPTEMBRA MÔŽEŠ V DIVADLE METEORIT POČAS TROCH MESIACOV TOTO VŠETKO ZAŽIŤ!

V Medzinárodnom divadle Meteorit úspešne prebiehajú už ôsmy rok Kurzy rozvoja osobnosti – Dramatické kurzy pre dospelých. Kurzy počas ôsmich rokov absolvovalo viac ako 2100 frekventantov.

Pre veľký záujem od 15. SEPTEMBRA otvárame novú skupinu pre záujemcov o Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti.

V kurze nie sú vítaní len ľudia, ktorí chcú v budúcnosti pracovať v divadle, vo filme alebo médiách, ale aj tí záujemcovia, ktorí by chceli v každodennom živote lepšie komunikovať, mať viac sebadôvery a rozvíjať svoje dispozície pre nadväzovanie spoločenských kontaktov.
Tí, čo neplánujú kariéru v spomínaných oblastiach, môžu rôznymi cvičeniami rozvinúť svoje komunikačné schopnosti, sebadôveru a schopnosť prispôsobiť sa, pričom cviky sú vždy individuálne prispôsobené účastníkom kurzu. Priateľská a nápomocná atmosféra na kurze garantuje vývin, ktorý v zamestnaní i mimo neho iste povedie k úspechu. Práca na kurze môže byť prvým krokom na ceste k sebapoznaniu. Na záver kurzu v spolupráci s jeho účastníkmi uvedieme spoločne divadelnú hru.

Vedúci kurzu: Róbert Csontos, herec-režisér
Začiatok kurzu: 15. SEPTEMBRA 2020 (utorok) o 17.30 hod

Trvanie kurzu: 3 mesiace – 12 stretnutí (týždenne 1 x 2 hodiny, každý týždeň v UTOROK od 17.30  do 19.30  hod)
SLÁVNOSTNÝ ZÁVER KURZU: 01. DECEMBRA 2020 (utorok) o 19.30 hod

Účastnícky poplatok: 260,- EUR ( na celé trvanie kurzu )
Uhradený registračný poplatok je nevratný.
V prípade, že sa neviete kurzu zúčastniť z akéhokoľvek dôvodu, môžete kurz presunúť na nasledovný možný termín, kde vás bez problémov preregistrujeme.
Miesto kurzu: Divadlo Meteorit, Čulenova 3, Bratislava
REGISTRÁCIA: e-mail: ticket@ festivalmeteorit.com
(DO PREDMETU PROSÍME UVIESŤ: KURZ SEPTEMBER / I.level)

Odporúčaná veková kategória: od 18 rokov

Horná veková kategória nie je ohraničená.

Bližšie informácie vám ochotne poskytneme na telefónnom čísle: 0944 280 221