TEAMBUILDING PRE FIRMY V DIVADELNOM PROSTREDÍ

CHCETE ZLEPŠIŤ KOMUNIKÁCIU A SPOLUPRÁCU V RÁMCI PRACOVNÝCH VZŤAHOV? POTREBUJETE V RÁMCI FIRMY PODPORIŤ TÍMOVÉHO DUCHA? ALEBO LEN CHCETE SVOJICH ZAMESTNANCOV ODMENIŤ JEDINEČNÝM ZÁŽITKOM V DIVADELNOM PROSTREDÍ, NA KTORÝ NEZABUDNÚ?

Medzinárodné divadlo Meteorit vám ponúka kurzy rozvoja osobnosti pre vašich zamestnancov ušité na mieru.

ZABAVTE SA, STMEĽTE KOLEKTÍV A AKTÍVNE SI ODDÝCHNITE V MEDZINÁRODNOM DIVADLE METEORIT.

DOPRAJTE VAŠIM ZAMESTNANCOM ZÁŽITOK, KTORÝ ICH NABIJE ENERGIOU A NAMOTIVUJE VŠETKÝCH ČLENOV TÍMU!

Vaši zamestnanci, resp. partneri prostredníctvom rôznych cvičení a divadelných techník môžu rozvinúť svoje komunikačné zručnosti, schopnosť prispôsobiť sa, empatiu, asertivitu, schopnosť sústrediť sa, získajú viac sebadôvery, pričom cvičenia sú vždy prispôsobené skupine. Priateľská a nápomocná atmosféra garantuje vývin vašich zamestnancov, ktorý v pracovnom prostredí povedie k úspechu.

Kurzy rozvoja osobnosti v Medzinárodnom divadle Meteorit sa tešia veľkej obľube. Úspešne prebiehajú už 10. rok a počas tohto obdobia ich absolvovalo viac ako 2500 frekventantov.

ZÁŽITKY Z DIVADELNÉHO PROSTREDIA VÁM POMOŽU VYTVORIŤ A UPEVNIŤ SILNÝ, DOBRE KOOPERUJÚCI TÍM.

Vaši zamestnanci budú mať možnosť uviesť spoločnú divadelnú hru pod vedením režiséra Roberta Csontosa, ktorú predstavia na firemnom prezentačnom predstavení v Medzinárodnom divadle Meteorit.

Vďaka kurzu rozvoja osobnosti vaši zamestnanci dosiahnu novú úroveň v osobnom a profesionálnom živote, eliminujú prekážky spomaľujúce ich rast, obohatia svoje vodcovské a komunikačné schopnosti, rozvinú nové schopnosti riešenia problémov a zvýšia vzájomnú dôveru. Tím sa stáva kompaktným.

Medzinárodné divadlo Meteorit ponúka rôznu variabilitu kurzov rozvoja osobnosti pre vašich zamestnancov.

Ak vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť bližšie podmienky spolupráce:

e-mail: ticket@festivalmeteori t.com

tel.: 0944 280 221

korok