NICE – MENTON – MONACO , LETNÝ TÁBOR PRE DOSPELÝCH CVIČENIA NA SEBAPOZNANIE, ODDYCH, SPOZNÁVANIE INÝCH KULTÚR A DOBRODRUŽSTVO.

NICE – MENTON – MONACO , LETNÝ TÁBOR PRE DOSPELÝCH CVIČENIA NA SEBAPOZNANIE, ODDYCH, SPOZNÁVANIE INÝCH KULTÚR A DOBRODRUŽSTVO.
ZBIERAME KRÁSNE ZÁŽITKY

O TÁBORE

Sme radi, že Vám môžeme oznámiť, že tento rok okrem divadelných táborov v našej dedinke Megyer, pri Balatone a v Taormine, sa bude konať aj tábor v malebnom mestečku Menton (v blízkosti Nice) na Francúzskej riviére.

Kde nás čaká 8 dní relaxu, zábavy a samozrejme aj cvičenia, ktoré budú zamerané na sebapoznanie, a to pomocou divadelných hier a analýz rôznych textov.
Témou cvičení / analýzy textov budú hry významných francúzskych autorov: Jean Racine, Emile Zola, Victor Hugo

Počas tábora samozrejme navštívime Monaco, kde si vychutnáme kávu v Paris Cafe. V Nice si pozrieme najznámejšie miesta tohto krásneho mesta. Navštívime aj múzeum Picasso v meste Antibes. V mestečku Èze si oddýchneme na jednej z najkrajších pláži na Francźskej riviére.
Samozrejme na oddych na pláži si necháme čas každý deň ( aj v Nice, Menton, Antibes…)

….trochu sa vypnúť z denného kolobehu…..trochu existovať bez zvykov….. získať nové vedomosti……spoznať viac vlastných farieb, schopností……byť spolu iba s pozitívne naladenými ľuďmi……zažiť veľa srandy a zábavy…

 

 

MIESTO A TERMÍN LETNÉHO TÁBORA
Miesto:  Menton ( malebné mestečko na Francúzskej riviére blízko mesta Nice)
Trvanie tábora: od 07. augusta 2023 do 14. augusta 2023
Doprava do tábora: letecky

Kto sa môže tábora zúčastniť: Divadelného tábora v Mentone / Nice sa môžu zúčastniť účastníci trojmesačných kurzov v Meteorite. Každý má ale možnosť zavolať jedného blízkeho, o ktorom vie, že mu naše cvičenia môžu spraviť pekný zážitok.

Účastnícky poplatok zahŕňa: letenku Viedeň – Nice, Nice – Viedeň
Transfer na letisko z Bratislavy do Viedne, Transfer z Nice do Mentonu, po skončení tábora transfer na letisko do Nice z Mentonu a Transfer z Viedne do Bratislavy, ubytovanie  ( 7 nocí / 8 dní ) v Mentone v dvojlôžkových izbách, Bohaté raňajky počas tábora, večera na privítanie – v deň príchodu do tábora, špeciálne cvičenia na sebapoznanie, objavenie vlastnej pravdy, vstupenky do Múzea Picasso, Vstupenky na pláž v Èze-sur-Mer, káva v Paris Cafe v Monaku, cestovný lístok Menton-Monaco-Menton, cestovný lístok Menton – Nice – Mento, cestovný lístok Menton – Antibes – Menton
Výška účastníckeho poplatku: 1.480,- Eur
Registračný poplatok nezahŕňa obedy a večery okrem privítacej večery.

 

Uhradený registračný poplatok je nevratný.

V prípade, že sa neviete divadelného tábora zúčastniť z akéhokoľvek dôvodu, môžete vašu registráciu presunúť, využiť  na nasledovný možný termín niektorých našich táborov, kde vás bez problémov preregistrujeme.

 

REGISTRACIA: meteorit.theatre@gmail.com alebo ticket@festivalmeteorit.com

korok