TAORMINA, JARNÝ TÁBOR PRE DOSPELÝCH

TAORMINA, JARNÝ TÁBOR PRE DOSPELÝCH CVIČENIA NA SEBAPOZNANIE, POHYBOVÉ CVIČENIA, ODDYCH, SPOZNÁVANIE INÝCH KULTÚR A DOBRODRUŽSTVO.

 

O TÁBORE
(v prípade záujmu o účasť, nájdete postup registrácie nižšie )

Sme radi, že môžeme oznámiť nový termín Jarného divadelného tábora pre dospelých, ktorý sa bude znova konať na Sicílii v malebnom mestečku Taormina. Budúci rok v Taormine strávime o jednu noc viac. A tak nás čaká 9 dní relaxu, zábavy a samozrejme aj cvičenia, ktoré budú zamerané na sebapoznanie, a to pomocou divadelných hier, analýzy rôznych textov.( ….objav svoje skryté sily, objav svoju „pravdu“… ) Počas pobytu nás každý deň čakajú aj pohybové cvičenia v krásnom parku v centre Taormini. Počas pohybových cvičení sa kladie veľký dôraz na uvedomenie vlastného tela, sily a významu našich gest a to všetko s hravou formou.
Témou pohybových cvičení bude Commedia dell Arte.

….trochu sa vypnúť z denného kolobehu…..trochu existovať bez zvykov….. získať nové vedomosti……spoznať viac vlastných farieb, schopností……byť spolu iba s pozitívne naladenými ľuďmi……zažiť veľa srandy a zábavy…

 

 

MIESTO A TERMÍN JARNÉHO TÁBORA
Miesto: Taormina, Sicília
Trvanie tábora: od 20. mája do 28. mája 2023

Kto sa môže tábora zúčastniť: Divadelného tábora v Taormine sa môžu zúčastniť účastníci trojmesačných kurzov v Meteorite a účastníci Víkendových kurzov, ktorí dostanú túto výzvu.

Účastnícky poplatok zahŕňa: letenku Viedeň – Catania, Catania – Viedeň
Transfer na letisko z Bratislavy do Viedne, Transfer z Catanie do Taorminy, po skončení tábora transfer na letisko do Catanie z Taorminy a Transfer z Viedne do Bratislavy, ubytovanie  ( 8 nocí ) v Taormine – v dvojlôžkových izbách, Bohaté raňajky počas tábora, špeciálne cvičenia na sebapoznanie, objavenie vlastnej pravdy, pohybové cvičenia.
Výška účastníckeho poplatku: 1040,- Eur

REGISTRÁCIA:
e-mail: meteorit.theatre@gmail. com
ticket@festivalmeteorit.com

 

Uhradený registračný poplatok je nevratný.

V prípade, že sa neviete divadelného tábora zúčastniť z akéhokoľvek dôvodu, môžete vašu registráciu presunúť, využiť  na nasledovný možný termín niektorých našich táborov, kde vás bez problémov preregistrujeme.

korok