VÍKENDOVÝ KURZ KOMUNIKÁCIE / KURZ ROZVOJA OSOBNOSTI PRE DOSPELÝCH

VÍKENDOVÝ KURZ KOMUNIKÁCIE / KURZ ROZVOJA OSOBNOSTI PRE DOSPELÝCH
(REGISTRÁCIA OTVORENÁ)

Sme radi, že znova môžeme vyhovieť aj záujemcom o Dramatický kurz / Kurz rozvoja osobnosti pre dospelých, ktorí nemajú možnosť navštevovať pravidelne trojmesačný kurz alebo ktorí bývajú veľmi ďaleko od Bratislavy, a tak v termíne od 24. marca (piatok) do 26. marca (nedeľa) už dvanásty rok organizujeme Víkendový kurz.

SKUPINA MÁ LIMITOVANÝ POČET ÚČASTNÍKOV : 6 osôb.

Časový rozvrh víkendového kurzu:
24. marca (piatok): 17:00 – 22:00
25. marca (sobota): 10:00 – 13:00 ,14.30 – 20.00
26. marca  (nedeľa): 10:00 – 13:00 ,14.30 – 19.00

CHCEŠ SPOZNAŤ SÁM SEBA? CHCEŠ SA ZLEPŠIŤ V KOMUNIKÁCII? ALEBO LEN CHCEŠ NETRADIČNE TRÁVIŤ SVOJE VOĽNÉ CHVÍLE V DIVADELNOM PROSTREDÍ S PRÍJEMNÝMI ĽUĎMI?

V Medzinárodnom divadle Meteorit úspešne prebiehajú už dvanásty rok Kurzy rozvoja osobnosti – Dramatické kurzy pre dospelých. Kurzy počas dvanástich rokov absolvovalo viac ako 3500 frekventantov.
Radi by sme vyhoveli aj tým záujemcom, ktorí bývajú ďaleko od Bratislavy a dochádzanie na kurz každý týždeň by bola pre nich veľká záťaž. Preto od 24. marca  do 26. marca 2023 otvárame Víkendový kurz pre záujemcov o Dramatický kurz / Kurz rozvoja osobnosti pre dospelých.

Odporúčaná veková kategória: od 18 rokov
Horná veková kategória nie je ohraničená.

V kurze nie sú vítaní len ľudia, ktorí chcú v budúcnosti pracovať v divadle, vo filmoch alebo médiách, ale aj tí záujemcovia, ktorí by chceli v každodennom živote lepšie komunikovať, mať viac sebadôvery a rozvíjať svoje dispozície pre nadväzovanie spoločenských kontaktov. Radi by zlepšili svoje komunikačné schopnosti aj kvôli práci a najmä kvôli dosiahnutiu cieľov v pracovnom, aj osobnom živote. Priateľská a nápomocná atmosféra na kurze garantuje vývin, ktorý v zamestnaní i mimo neho iste povedie k úspechu. Práca na kurze môže byť prvým krokom na ceste k sebapoznaniu.

Vedúci kurzu: Róbert Csontos, herec-režisér
Termín kurzu: od 24.marca do 26. marca 2023 (víkend)
Súčasťou kurzu sú :
cvičenia na zdolanie trémy, cvičenia na zväčšenie schopnosti sústredenia sa / vnímavosti, spoznanie vlastných schopností,
relaxačné cvičenia, pohybové cvičenia, fyzioterapeutické cvičenia – na správne používanie tela, rétorické cvičenia, zlepšenie komunikačných schopností…

Účastnícky poplatok: 380,- EUR (na celé trvanie kurzu)
Uhradený registračný poplatok je nevratný.
V prípade, že sa neviete kurzu zúčastniť z akéhokoľvek dôvodu, môžete kurz presunúť na nasledovný možný termín, kde vás bez problémov preregistrujeme.

Ubytovanie a stravu si každý účastník zabezpečuje sám.
Miesto kurzu: Divadlo meteorit, Gajova 4. Bratislava I.
Termín kurzu: od 24. marca do 26. marca (víkend)
Účastnícky poplatok: 380,- EUR (na celé trvanie kurzu)

REGISTRÁCIA: ticket@festivalmeteorit.com
Do predmetu prosíme uviesť: Víkendový kurz
Bližšie informácie ochotne poskytneme na telefónnom čísle: 0907 132 616

korok