Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti / Pre veľký záujem otvárame 24.NOVEMBRA 2020 POSLEDNÚ NOVÚ SKUPINU v tomto roku / PLNE OBSADENÉ

Veľmi nás teší váš obrovský záujem o Dramatické kurzy / Kurzy rozvoja osobnosti, preto vám s radosťou oznamujeme, že pre vás otvárame registráciu do novej skupiny pre začiatočníkov, ktorá sa rozbehne v NOVEMBRI.

Registrácia je možná už od dnes!
Tešíme sa na každého z vás a teší nás, že v novom Kurze si účastníci užijú dve celé stretnutia NAVYŠE!

Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti

Pre veľký záujem otvárame 24. NOVEMBRA 2020 (utorok) novú skupinu!

Trvanie kurzu: 3,5 mesiacov – 14 stretnutí (týždenne 1 x 2 hodiny, každý týždeň v utorok od 19.45  do 21.45)

Slávnostný záver kurzu: 16.MARCA (utorok) o 19.00 hod

Dramatický kurz nie len pre tých, ktorí sa chcú stať umelcami…

CHCEŠ SPOZNAŤ SÁM SEBA? CHCEŠ BYŤ HERCOM? CHCEŠ SA ZLEPŠIŤ V KOMUNIKÁCII? ALEBO LEN CHCEŠ NETRADIČNE TRÁVIŤ SVOJE VOĽNÉ CHVÍLE V DIVADELNOM PROSTREDÍ S PRÍJEMNÝMI ĽUĎMI? OD 24. NOVEMBRA MÔŽEŠ V DIVADLE METEORIT POČAS 3,5 MESIACOV TOTO VŠETKO ZAŽIŤ!

V Medzinárodnom divadle Meteorit úspešne prebiehajú už deviaty rok Kurzy rozvoja osobnosti – Dramatické kurzy pre dospelých. Kurzy počas deviatich rokov absolvovalo viac ako 2200 frekventantov.

Pre veľký záujem od 24. NOVEMBRA otvárame novú skupinu pre záujemcov o Dramatický kurz pre dospelých – Kurz rozvoja osobnosti.

Odporúčaná veková kategória: od 18 rokov

(Horná veková kategória nie je ohraničená)

V kurze nie sú vítaní len ľudia, ktorí chcú v budúcnosti pracovať v divadle, vo filme alebo médiách, ale aj tí záujemcovia, ktorí by chceli v každodennom živote lepšie komunikovať, mať viac sebadôvery a rozvíjať svoje dispozície pre nadväzovanie spoločenských kontaktov.

Tí, čo neplánujú kariéru v spomínaných oblastiach, môžu rôznymi cvičeniami rozvinúť svoje komunikačné schopnosti, sebadôveru a schopnosť prispôsobiť sa, pričom cviky sú vždy individuálne prispôsobené účastníkom kurzu. Priateľská a nápomocná atmosféra na kurze garantuje vývin, ktorý v zamestnaní i mimo neho iste povedie k úspechu. Práca na kurze môže byť prvým krokom na ceste k sebapoznaniu. Na záver kurzu v spolupráci s jeho účastníkmi uvedieme spoločne divadelnú hru.

Vedúci kurzu: Róbert Csontos, herec-režisér

Začiatok kurzu: 24. NOVEMBRA 2020 (utorok) o 19.45 hod

Trvanie kurzu: 3,5 mesiacov – 14 stretnutí (týždenne 1 x 2 hodiny, každý týždeň v UTOROK od 19.45 do 21.45 hod)

POZOR! Kurz sa od 22.decembra 2020 do 5.januára nekoná kvôli Vianočným sviatkom a Novoročným sviatkom, čo neovplyvní počet stretnutí!
Po „prestávke“ pokračujeme v Kurze od 12.JANUÁRA!

Slávnostný záver sa bude konať 16.marca (utorok) o 19.00 hod

Odporúčaná veková kategória: od 18 rokov
Účastnícky poplatok: 320,- EUR ( na celé trvanie kurzu )
Registrácia je možná na e-mailovej adrese: ticket@festivalmeteorit.com

Uhradený registračný poplatok je nevratný.
V prípade, že sa neviete kurzu zúčastniť z akéhokoľvek dôvodu, môžete kurz presunúť na nasledovný možný termín, kde vás bez problémov preregistrujeme.

Bližšie informácie vám ochotne poskytneme na telefónnom čísle: 0944 280 221

korok