Objednajte si workshop!

Objavte svoje zručnosti a schopnosti, naučte sa vedome riadiť svoj život!

V dosiahnutiu našich cieľov nám najviac prekáža nedostatok sebadôvery. Nepoznáme svoje schopnosti a nemáme odvahu na objavenie svojho ja, nenachádzame cestu, ktorá vedie do hľbky našej duše, k porozumeniu seba samého.

Ľudská duša je podobná univerzu. Je nekonečná. Celý náš život nestačí, aby sme spoznali naše tajomné ja.
Potrebujeme nájsť cestu k nášmu pravému ja, ktoré sa neustále mení, veď deň čo deň na nás pôsobí tisíc vecí.

Základom herectva je nájsť svoju vlastnú existenciu v živote. Spoznať seba samého, mať odvahu byť otvorený. Skúmať cestu nášej skutočnej existencii. Iba takto získame, aby sa naša osobnosť stala čím pestrejším a zaujímavejším. Zaujímajú niekoho nudní ľudia?

Jedným najdôležitejším cieľom divadla je, aby zapôsobilo na obecenstvo. Na diváka je možné pôsobiť iba ak na javisku existujeme skutočne aj so svojim partnerom. Podstata skutočného existovania je spoznanie seba samého. Potom nasleduje spoznanie partnera, odvaha byť otvorený naňho. A nakoniec potrebujeme uvedomiť si svoj cieľ. Nasadiť naše taktiky k dosiahnutiu našich cieľov. V jednotlivých drámach bojuje hrdina aby dospel k nejakému cieľu. Nie je to inak ani v živote. Neustále bojujeme za niečo. Máme vytýčne ciele, ktoré chceme dosiahnuť.

Pozývame Vás na veľké dobrodružstvo. Na dobrodružstvo, ktoré končí so spoznaním našich schopností, s odhalením tajomstiev v našej duše. Čím lepšie spoznáme naše ja, tým budeme odvážnejšími. Čím viac sme otvorení k sebe, tým viac sa staneme vnímavím k svetu. Tým viac sa pre nás stane svet a náš život zaujímavejším a pozitívnejším a týmto sa kvalita nášho života zlepší. Naučme sa vedome riadiť svoj vlastný život!

Účasť na kurze je limitovaný. Máme možnosť registrovať iba prvých 20 uchádzačov.
Čast cvičení je psichofyzický tréning, preto odporučujeme si doniesť šaty na prezlečenie.