Preneste sa s nami do Ríše rozprávok v Medzinárodnom divadle Meteorit

Doprajte Vašim deťom radosť zo stretnutia s Mikulášom a jeho zázračnými pomocníkmi Snehovou kráľovnou, Šípkovou Ruženkou, Snehulienkou, Popoluškou a množstvom ďalších rozprávkových bytostí v zázračnej Ríši rozprávok v Medzinárodnom divadle Meteorit.

Strávte zimné popoludnie v Medzinárodnom divadle Meteorit a darujte svojim deťom zážitok z neopakovateľného stretnutia s Mikulášom a jeho pomocníkmi, rozprávkovými bytosťami!

Pripravili sme pre Vaše deti rozprávkovú cestu plnú prekvapení a zázrakov. Deti navštívia rôzne rozprávkové krajiny, v ktorých žijú Popoluška, Snehová Kráľovná, Šípková Ruženka, Snehulienka. Zažijú  rozprávkové divadelné predstavenie Popoluška a tradičnú šou s rozdávaním darčekov a fotografovaním sa s Mikulášom. V tvorivých dieľnach ich čert s anjelom naučia vyrábať rôzne ozdoby na vianočný stromček.

Ak si želáte pre Vaše dieťa veľkolepé stretnutie s Mikulášom spojené s odovzdaním mikulášskeho balíčka, môžete samotný balíček odovzdať 30 minút pred samotnou šou Mikulášovi.