MUZIKÁLOVÉ ŠTÚDIO PRE MLÁDEŽ / OD 20. SEPTEMBRA / PLNE OBSADENÉ

MUZIKÁLOVÉ ŠTÚDIO PRE MLÁDEŽ

SPEV – TANEC – ČINOHRA

 

🎭 Zaži čaro javiska s medzinárodným Muzikálovým Štúdiom v Divadle Meteorit! 🎭

Máš 11 až 17 rokov a snívaš o tom, že jedného dňa vystúpiš na javisku? Máme pre teba skvelú správu! Od septembra do apríla ti ponúkame jedinečnú príležitosť rozvinúť tvoj talent a kreativitu v medzinárodnom divadle Meteorit.

V Divadle Meteorit je talent len začiatok. Tu nájdeš nielen skúsených hercov, tanečníkov a učiteľov spevu, ale aj novú divadelnú rodinu, ktorá ti pomôže objaviť a rozvinúť tvoj vnútorný potenciál.

 

🌟 Už si niekedy sníval o tom, že stojíš v centre pozornosti pod svetlom reflektorov? Alebo ťa fascinujú zákulisné tajomstvá divadelného sveta? Teraz máš jedinečnú príležitosť objaviť a rozvinúť svoje skryté talenty a stať sa súčasťou nádherného umeleckého dobrodružstva!

Predstavujeme ti Muzikálové Štúdio v rámci medzinárodného Divadla Meteorit, kde sa spojí hudba, tanec a dráma do jedinečného umeleckého zážitku.

🎭 Predstav si, že máš príležitosť študovať v autentickom divadelnom prostredí, pod vedením odborníkov s bohatými medzinárodnými skúsenosťami.

Pod taktovkou talentovaných hercov, skladateľov a choreografov získaš zručnosti a vedomosti, ktoré ti zostanú na celý život. Divadelné techniky ti pomôžu nielen oživiť tvoju postavu, ale budeš si ich vedieť preniesť aj do bežného, každodenného života.

 

🎤 Objavíš silu a farby svojho hlasu pod vedením skúsených lektorov spevu. Naučíš sa, ako premeniť svoje pocity na melódie a preniesť ich na divákov.

🕺Nájdeš kúzlo v tanečných krokoch a skúsení tanečníci ti pomôžu nájsť tvoj vlastný rytmus a štýl. Pohyb sa pre teba stane radosťou a začneš sa hýbať s ľahkosťou.

🎉 …a to nie je všetko! Vrcholom kurzu je pôsobivé spoločné predstavenie – odohráme klasický príbeh Olivera Twista okorenený kúzelným muzikálom. Tu budete mať možnosť všetci zažiariť a prezentovať to, čo ste sa na kurze naučili. Čaka ťa pódium, reflektory a standing ovation!

🌈Nezáleží na tom, či už s herectvom spevom či tancom skúsenosti máš, alebo na javisko vstupuješ prvýkrát – Muzikálové Štúdio víta každého!

Nepremeškaj túto fantastickú príležitosť! Prihlás sa teraz a vstúp do sveta javiskovej mágie!

 

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

 
 

Začiatok kurzu: 20. septembra 2023 ( streda )

 

Trvanie kurzu: 6 mesiacov / 24 + 3 stretnutí ( týždenne 1 x 2 hodiny, každý týždeň v stredu od 15.00 do 17.00hod )

Slávnostný záver kurzu sa koná v SOBOTU ( 13. apríla ) o 18.00 hod.

 

Miesto konania kurzu: Bratislava, Pistoriho palác (Štefánikova 25.)

Tým divadla Meteorit vyhradzuje právo zmeniť miesto konania uvedené vo výzve  do iných priestoroch divadla Meteorit nachádzajúce sa v centre Bratislavy.

 

Účastnícky poplatok: 684,- EUR ( na celé trvanie kurzu )

Registrácia: info@meteorit-theatre.com

Do predmetu prosíme uviesť: Muzikálové štúdio

Lektori kurzu:

Vedúci kurzu: Róbert Csontos, herec, režisér

Tanec / Pohybové umenie: Katalin Inhof  ( Tanečný umelec, Choreograf ) Budapešť

Spev: Zsófia Korponay ( Muzikálová herečka, Speváčka, Lektorka spevu ) Budapešť

Hudobné nástroje / Hudobná improvizácia / Rytmika: Daniel Zelenák ( Hudobný skladateľ ) Budapešť

 

 
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE:

Odporúčaná veková kategória: od 11 do 17 rokov

 

Prečo je kurz rozdelený na 24 + 3 stretnutia?

Sústredíme sa na kvalitu a flexibilitu. Rozumieme, že životné okolnosti alebo zdravotné problémy môžu niekedy zasiahnuť do plánov. Preto, okrem
základných 24 stretnutí, pridávame ďalšie 3 stretnutia ako rezervu. Týmto spôsobom sa snažíme zabezpečiť, aby každý účastník mohol z kurzu získať maximum.

 

-POZOR !!! V dňoch 01. novembra, 20. decembra, 27. decembra, 03. januára sa
kurz nekoná, čo samozrejme neovplyvní počet stretnutí.

 

Tým divadla Meteorit si vyhradzuje právo zmeniť miesto konania uvedené vo výzve do iných priestorov divadla Meteorit nachádzajúcich sa v centre Bratislavy.

 

Uhradený registračný poplatok je nevratný.

 

V prípade, že sa kurzu nebudete môcť zúčastniť, môžete kurz presunúť na
nasledovný možný termín, kam vás bez problémov preregistrujeme.

 

-Kurz prebieha v slovenskom a anglickom jazyku. 

 

 

 

O KURZE:

 

 

Okrem toho, že účastníci sa počas kurzu učia tancovať, spievať a osvojiť si základy herectva, majú možnosť počas kurzu rozvíjať aj svoje komunikačné a prezentačné schopnosti, naučiť sa zvládnuť trému a získať schopnosť prezentovania na verejnosti. Absolventi dokážu rozoznať svoje talenty, posilniť svoje schopnosti a ďalej ich rozvíjať.

Téma predstavenie slávnostného záveru kurzu: Oliver Twist / Muzikál

Súčasťou kurzu / Muzikálového štúdia sú:
Hodiny tanca
Hodiny spevu + Korepetícia
Hodiny herectva
Hodiny improvizácie na hudbu
Rytmické cvičenia

Nepremeškaj túto fantastickú príležitosť! Prihlás sa teraz a vstúp do sveta javiskovej mágie!

Bližšie informácie ochotne
poskytneme na

telefónnom čísle: 0907 132 616

PRIHLÁS SA TERAZ

  Viktoria Godálová
  Read More
  Zúčastnila som sa Muzikálového štúdia, ktoré mi splnilo sen stať sa na chvíľu súčasťou muzikálu. Bola tam úžasná atmosféra, všetci sme si boli vzájomnou oporou. Náš režisér nás pripravoval dôkladne, aby sme každý z nás žiarili ako muzikálová hviezda. Od vysvetlenia čo je muzikál až po samotnú techniku, tvorenie a taktiež množstvo rád o herectve a sebarozvoji. Venovaný čas spevu mi pomohol prekonať obavy zo spievania pred publikom. Zaujímavosti o muzikáli a herectve ma priviedli k ešte väčšej láske k tomuto svetu divadla.
  Peter Martinčan
  Read More
  Som veľmi rád, že som sa rozhodol prihlásiť sa na tento kurz. Síce som ani tancovať a, ani spievať nevedel. Od lektorov som dostal veľkú pomoc. Užívam si každú jednu hodinu. Z čoho sa najviac teším je, že už nemám trému v škole.
  Martin K.
  Read More
  Do Meteoritu som začala chodiť, keď som mala 7 rokov. Našla som tu kamarátov. Počas kurzov vždy tvoríme krásne predstavenie. Najviac si užívam, že na skúškach sa cítim slobodne.
  Gabika V.
  Read More
  Rodičia ma prehovorili, aby som začala chodiť na Muzikálový kurz. Na začiatku som sa hanbila. Teraz si už neviem predstaviť týždeň bez skúšok v Meteorite. Myslela som, že tanec mi nikdy nepôjde a ani som si nevedela predstaviť, že niekedy budem tancovať. Vďaka Katke, lektorky tanca si teraz užívam každú choreografiu.
  Previous
  Next
  korok