Rozprávková nedeľa (tvorivá dielňa / spoločný kurz pre rodičov a deti)

Rozprávková nedeľa

Deti tvoria spolu s rodičmi

Sme radi, že náš nový projekt ,,Rozprávková nedeľa,, ,počas ktorého rodičia tvoria divadelné predstavenie spolu so svojimi deťmi, zažíva veľký úspech.

Registrácia na nový termín je otvorená.

VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE TU :
https://www.meteorit-theatre.com/kurzy/rozpravkova-nedela-tvoriva-dielna-spolocny-kurz-pre-rodicov-a-deti-registracia-otvorena/

Kto má väčšiu odvahu? Deti alebo dospelí? …a kto z nich má väčšiu pozornosť?…..kto z nich má väčšiu fantáziu?
Môžete to hravo vyskúšať.
09. decembra (v nedeľu) celá nedeľa bude patriť rodinám s deťmi. Počas celého dňa budú deti, spoločne s rodičmi, tvoriť jedno krátke divadelné predstavenie – rozprávku, ktorú si spolu vymyslíme, a aj zrežírujeme.
V tento deň budete partnerom, kolegom vlastných detí. Je isté, že veľa vecí sa od detí naučíme. Nechajme sa prekvapiť aké stránky vlastného dieťaťa spoznáme a naopak. Vytvoríme spolu aj kostýmy a rekvizity, a o 16.00 hod už môžu prísť vaši hostia, pre ktorých sa predstavenie odohrá. Môžete zavolať babku, dedka, všetkých príbuzných a kamarátov, ktorí sa určite dobre zabavia na diele, ktoré ste spoločne vytvorili.
Na predstavenie sa príde pozrieť aj Dedo Mráz,ktorý isto odmení každé dieťa za odohranie predstavenia.
Súčasťou prípravy na predstavenie sú samozrejme aj rôzne cvičenia na zdolanie trémy, prehĺbenie pozornosti, rozvíjanie fantázie…

Počas tvorivej dielne pomocou možnosti zžívania sa s rôznymi postavami a situáciami, zdoláme trému, pokúsime sa získať odvahu a sebavedomie. Let na krídlach fantázie nás veľa naučí.

Vedúci tvorivej dielne: Róbert Csontos, herec – režisér

Predstavenie / Rozprávka, ktorá sa počas dňa vytvorila sa odohrá od 15:30 hod.

(Vstup na samotné predstavenie je voľný – stačí nahlásiť počet hostí)

Miesto kurzu a predstavenia: Divadlo Meteorit, Čulenova 3, Bratislava

Tešíme sa na všetky deti a ich rodičov!

korok